Bio Active sérum Panthenol 50 ml

Bio Active sérum Panthenol 50 ml
Koncentrované bioaktivní sérum na gelovo-mléčné bázi Panthenol od Alissa Beauté pro silnou hydrataci a zklidnění pleti.  Doporučuje se na podrážděnou, citlivou, suchou a stárnoucí pleť.
  • Vhodné pro péči o pleť po letním období
  • Báze gelovo - mléčná
  • Napomáhá k tvorbě nových buněk
  • Zvýrazňuje efekt opálení
  • Obsah 50 ml
Skladem zítra 20.8. u vás
664 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Framesi
Kód: PAL 090 BIO/NPopis zboží
Velmi oblíbený vitamin na pleť. Napomáhá k tvorbě nových buněk, regeneruje pleť, má silné hydratační a zklidňující účinky. Doporučuje se na podrážděnou, suchou a stárnoucí pleť.

Alissa Beauté přichází s linií Bio Active, která se dá označit jako síla přírody v jedné kapce. V pleťových sérech se spojuje energie z přírodních zdrojů a technologická síla z laboratoří. Bioaktivní séra vynikající kvality a vyvážené koncentrace dovolují individuální přístup a zaměření na aktuální potřeby různých typů pleti. Koncentrovaná séra pro profesionální i domácí použití jsou až z 98% přírodní, mají okamžitý a dlouhotrvající účinek. Čerpají ze svěžích zdrojů jako jsou rostliny, ovoce, květiny či dary moře.

Jak se používají?

Nejprve použijte čisticí mléko a tonikum, poté na obličej, krk a dekolt naneste 5- 20 kapek séra Bio Active a nakonec použijte sérum či krém dle typu pleti, který běžne používáte. Bioaktivní sérum je možné přimíchat rovnou do krému. 

Tipy:
  • klidně můžete používat a střídat až 10 typů bioaktivních sér
  • doporučujeme nejdřívě aplikovat bioaktivní sérum se základem "voda" nebo "gel" a až potom sérum se základem "olej"
O značce Framesi

Italská značka vlasové kosmetiky Framesi poskytuje profesionální výrobky zajišťující vysokou kvalitu péče o vlasy. Framesi nabízí širokou škálu produktů určených pro mytí vlasů, jejich regeneraci a ošetření, ale také styling a barvení. Tato profesionální vlasová kosmetika vychází z mnohaletých zkušeností kadeřnic a kadeřníků a složení svých výrobků zdokonalila natolik, že nabízí pro každého to pravé přímo na míru jeho požadavkům.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty