Zpevňující ampule na poprsí 10 amp.

Akce
-30%sleva
Zpevňující ampule na poprsí 10 amp.
Dítě jste nosily 9 měsíců, ale své poprsí můžete dát do pořádku již během 30 dní. Ampule vrátí vašemu dekoltu pevnost, poprsí pomůže zpevnit a vytvarovat. Balení obsahuje 10 ampulí - půlka jedné ampule vystačí na obě prsa. Pomůže zpevňovat poprsí také při hubnutí. 
  • 10 ampulek
  • modelace a zpevnění během 30 dní
  • ideální při váhových výkyvech a po kojení
  • Aktivní látky: VoluUp komplex, NoStria
Vyberte si z naší doporučené nabídkyTrvale vyprodáno
1 609 Kč1 135 Kč
Kód: DDP B014
Linie:BodyPopis zboží
Zpevňující ampule na poprsí SPECIFIC BUST - 10 ampulek

AKCE: intenzivní ošetření, které navrací krásu vašemu poprsí během pouhých 30 dní. Modeluje, zpevňuje a omlazuje. Obsahuje VoluUp komplex pro navrácení tonusu, NoStria komplex pro elastičtější pokožku. Ideální při váhových výkyvech a po kojení

VÝSLEDEK: pevnější a remodelované poprsí

AKTIVNÍ LÁTKY: VoluUp komplex, NoStria

POUŽITÍ: první a druhý týden: aplikujte polovinu ampulky večer a masírujte. Třetí a čtvrtý týden: aplikujte půlku ampulky každý druhý den a masírujte. Ošetření opakujte dvakrát do roka. Poznámka: půlka ampulky obsahuje dostatečné množství pro ošetření obou prsů.

Nová unikátní tělová řada Body bojuje s nahromaděným tukem a tolik nechtěnou pomerančovou kůží. Dostane tělo do harmonie a navrátí mu křivky. Účinkuje na základě komunikace mezi buňkami a působením přímo v jednotlivých typech tkání. Díky aktivní látce poslední generace HD BODYFIT (spojení glykanu a glaucinu) redukuje množství adipocytů, redukuje objem tukových buněk, především lipidy v adipocytech, bojuje proti zadržování vody, zlepšuje lymfu, redukuje pomerančovou kůži a zpevňuje tkáně. 

Dalšími aktivními látkami jsou Hexapeptid-39, Slim Designer komplex, In-Tense komplex a Vitamin E. Výsledkem je správný tonus pokožky a dobře tvarované tělo.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty