Objemová pěna BODIFYING MOUSSE č. 110 | 300 ml

Pěna BODIFYING MOUSSE od Framesi na dodání objemu a zářivosti účesu. Pěna vlasům poskytuje dlouhodobou a silnou fixaci, podpořenou antistatickou formulí.
  • Objem a zářivost
  • Extrémní fixace
  • Antistatický efekt
Skladem pozítří 22.10. u vás
338 Kč250 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Framesi
Kód: FSFN A01510
Linie:By Create
Kategorie:Péče o vlasy


Výhody


Popis zboží
Pěna BODIFYING MOUSSE na dodání objemu a zářivosti účesu. Pěna vlasům poskytuje dlouhodobou a silnou fixaci, podpořenou antistatickou formulí.
  • objem a zářivost
  • extrémní fixace
  • antistatický efekt
Ač se to třeba tak nezdá, základ účesu je to nejdůležitější. Produkty z linie By Create vytvoří formu a zvýrazní texturu vlasů. Styling se aplikuje do vlhkých vlasů. Produkty vlasy nezatěžují, naopak je ochraňují, a nenechávají zbytky.
Vybrat si můžete ze tří podlinií: CURL pro vlnité a kudrnaté vlasy, SMOOTH pro hedvábně hladké vlasy a VOLUME pro objem vlasů. 
O značce Framesi

Italská značka vlasové kosmetiky Framesi poskytuje profesionální výrobky zajišťující vysokou kvalitu péče o vlasy. Framesi nabízí širokou škálu produktů určených pro mytí vlasů, jejich regeneraci a ošetření, ale také styling a barvení. Tato profesionální vlasová kosmetika vychází z mnohaletých zkušeností kadeřnic a kadeřníků a složení svých výrobků zdokonalila natolik, že nabízí pro každého to pravé přímo na míru jeho požadavkům.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi


Hodnocení produktu

5
z 1 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi
A
18. 3. 2019
Anonymní
+ Jemná konzistence Neslepuje ani jemné vlasy. Snadná aplikace Stačí opravdu málo, tudíž vydrží věky :) Kvalita za velmi příznivou cenu.

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty