Ekologický kartáč z kukuřice

Ekologický kartáč z kukuřice

Objevte výhody ekologického kartáče vyrobeného z petalózy. Štětiny kartáče jsou pružné, měkké a zahnutá hlava kartáče se přízpůsobí tvaru hlavy. Hodí se k rozčesání všech typů vlasů a současně masíruje vlasovou pokožku.

Zobrazit celý popis zboží

Labor Pro
PETALÓZA je materiál ze škrobu, získaný z kukuřice nebo sladkých brambor. Je biologicky rozložitelná, i v přírodě se za určitých podmínek rozloží na oxid uhličitý a vodu.
Momentálně není sklademChci upozornit, až bude zboží naskladněno
260 Kč
Značka: Labor Pro
Kód: L C700
Linie:Kartáče


Výhody


Popis zboží

Ekologický kartáč z kukuřice - BIODEGRADABLE BRUSH je vyroben z PETALÓZY = materiál ze škrobu získaného z kukuřice nebo sladkých brambor. Petalóza je biologicky rozložitelná, i v přírodě se za určitých podmínek rozloží na oxid uhličitý a vodu. Štětiny kartáče mají délku 2 cm, jsou pružné a měkké a zahnutá hlava kartáče se přizpůsobuje tvaru hlavy. Kartáč je vhodný k rozčesání všech typů vlasů, současně masíruje vlasovou pokožku.

O značce Labor Pro

Italská společnost Labor Pro byla založena panem Giuseppe Bruccoleri již v 60. letech. Podnikatelský duch jejího zakladatele stále charakterizuje vývoj společnosti. Neustálé hledání a zlepšování kvality produktů, různé vychytávky a designové prvky. Labor Pro se postupem času stal nedílnou součástí profesionální kosmetického a kadeřnického segmentu. Produkty disponují originalitou a vysokou kvalitou, čímž si značka získala obdiv nejen v Itálii, ale také v zahraničí.

Zobrazit všechny produkty značky Labor Pro


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Labor Pro

Zobrazit všechny produkty