Sérum do konečků vlasů LEAVE-IN SERUM VITALITY 100 ml

Akce
-40%sleva
Sérum do konečků vlasů LEAVE-IN SERUM VITALITY 100 ml
Revitalizační sérum pro křehké, lámavé, třepící se a vlasy, které jsou poškozené častým barvením či odbarvováním, fénováním, žehlením či nešetrným česáním. Obsažený panthenol a vitamin PP silně zlepšují strukturu vlasů, hydratují a regenerují. 
Aktivní látky:
  • pantenol
  • vitamin PP
Vyberte si z naší doporučené nabídkyTrvale vyprodáno
309 Kč185 Kč
Značka: Gestil Hair Care
Kód: VGCN 4.7Popis zboží
Revitalizační sérum určené na vlasy křehké, lámavé, třepící se a vlasy poškozené barvením či odbarvováním, fénováním, žehlením či nešetrným česáním. Obsažený panthenol a vitamin PP silně zlepšují strukturu vlasů, hydratují a regenerují. Sérum zajišťuje ochranu před poškozením vlivem fénování, žehleníči a česání. Neoplachuje se a vlasy zanechávávelmi hebké, lesklé a pružné. 

Aktivní látky:
  • pantenol
  • vitamin PP

Jak se dobře orientovat?


O značce Gestil Hair Care

Gestil Hair Care je funkční inovativní linie zaměřená na péči o vlasovou pokožku a vlasy. Jedná se o privátní linie tradiční italské značky Gestil, která je na trhu více jak 28 let. Pomáhá ženám i mužům řešit různé problémy s vlasy a udržet jejich zdraví a krásu krok po kroku. Ve svých produktech čerpá z přírodních zdrojů a sází na účinky aktivních látek z bylin, ovoce a rostlinných olejů.

Zobrazit všechny produkty značky Gestil Hair Care


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY